Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ANI DEFTERİ ve KALEMLER

Hayatınızın en önemli anlarında sevdiklerinizin sizler hakkındaki dileklerini daima saklayabileceğiniz şık tasarımlı anı defteri kalemler defter tasarımlarıyla kalem arasında aynı şıklık bütününü elde ederek farklı bir düğün mesajını davetlerinize sunmanızı sağlamaktadır. Gipür işlemlerinin yanı sıra kadife dokunuşların, krem rengi tonların hâkim olduğu özel tasarımlı anı defteri kalemleri tüy detayıyla ayrı mistik bir havayı oluşturmaktadır. Süslemede uygulanılan incilerle duygusal hislerin yoğunluğu sağlanılmaktadır.

Geçmişte bebek doğum merasim detaylarını geride bırakarak şık görsellik sunan anı defteri kalemler modern bir organizasyonu konuklarınızla farklı bir şekilde yaşatmanıza yardımcı olmaktadır. Genellikle böylesi törenlerde aranılan farklı uygulama düşüncesini tam anlamıyla yerine getiren bu tasarımları sitemiz üzerinden yer alan çeşitleriyle değerlendirme imkanını bulabilirsiniz. Kalemlerin istenilen farklı tüy tasarımı dışında dantel ve kurdele detayları inceliği ve zarafeti güçlü bir şekilde yansıtmaktadır. Farklı renk havasıyla dikkati yoğunlaştırmak isteyenlere mavi ve pembe dışında beyaz görkemi de kalemlere yansıtılmaktadır.

İnce ya da normal kalınlıkları dışında süsleme detayına göre kalın ebatlı şekillerde söz konusu olup her gönle hitap edecek şekilde varlığını sunabilmektedir. Anı defteri kalemler standı da kalemlerin süs şekliyle bütünleştirilerek inci ya da gül süslemeleri dışında savaroski taş süslemeleriyle farklı renk, tasarım gücü yansıtılmaktadır. Sizlerde bütün bu detayları sitemizde inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

0