Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

NİKAH DAVETLİLERİNİZE FARKLI BİR TASARIM OLAN AYNA NİKAH ŞEKERLERİNİ SUNABİLİRSİNİZ

Nikah davetlerinde farklı tasarımları elde etmeniz için sitemiz sizlere birbirinden farklı tasarımları bir arada kaliteli bir şekilde elde etmenizi sağlamaktadır. Bu kategoride yer alan nikah şekerlerinde önem verilen detaylara dikkat ederek kurdele ve tül önemine renk unsurlarını da ekleyerek en kaliteliyi en şıkı davetlilerinize sunmanıza yardımcı olmaktayız. Farklı olma adına nikah şekerlerinde yer alan değişimleri daima takip edip ürünlerimizi yenileyen bir sistemle sizlere mağaza ve internet üzerinden hizmet sunmaktayız. Bu farklardan biri olan Ayna nikah şekerleri modellerini sizlere sitemizde sunarak farklı desenleri ve renkleriyle tercihlerinizi güçlü kılmaktayız.

Ayna nikah şekerleri genellikle minik tasarımlarla tutma kısmı söz konusu olup tül ve kurdelelerle daha şirin kılınmaktadır. Siyah renk dışında beyaz lila ve iki renk bütünlüğü de aynalarda sağlanılabilmektedir. Kalp şeklinde aynalarında yer aldığı nikah şekerlerinde kare oluşumlara ve oval oluşumlara da yer verilmektedir. Küçük çiçek dokunuşları dışında inci detaylarıyla da daha fazla şıklık kazanılması sağlanılmaktadır. Aynalarda sadelik söz konusu olabildiği gibi etrafı işlemeleri ayna süslemeleri de yer almaktadır. Aynalarda sunulan farklı renklerde modern tasarımlar arasında olup ufak süslemelerle detay kazandırılmaktadır.

Sitemizde yer alan Ayna nikah şekerleri geniş seçeneklerimizle inceleyebilir, farklı desenleri bulabilir ve sizlere hitap eden beğenideki şık görümü elde etmek amacıyla siparişlerinizi güvenle sitemiz üzerinden verebilirsiniz. 

0