Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ÇEYİZ TAMAMLAMADA MUTLAKA ALINMASI İSTENİLEN AYNALI TARAK TUVALET TAKIMI

Ayna Tarak Tuvalet Takımı genellikle söz ya da nişan alışverişlerinde aranan unsurlar arasında yer almaktadır. Bayanların kullanımı için özel olarak üretilen ve özel kutular içerisinde özenli desenlerle buluşturulan bu takımlar genellikle kaliteli tasarımlarla dört parçadan oluşmaktadır.

El aynası şeklinde olan parça özenli işlemelerle süslenilmiş olup zarif bir tutma özelliğiyle zarafetin güçlü değerlerle yansımasını sağlamaktadır. Saplı Saç Fırçası ise naif ellerle tutulan kısmın saçlar üzerinde baskı uygulamadan kolay bir sağlıklı tarama şeklinin elde edilmesini sağlamaktadır. Şıklık ile beraberinde ödün verilmeyen kaliteli parçaların bütünlüğüyle oluşturulan üçüncü parça ise Pudralık ya da tercihe göre Takı Kutusu şeklinde kullanıma sahip özel tasarımlı bir görünüme sahip olan özenli kutudur. Son olarak yer alan parça ise Paça Fırçası olarak değerlendirilen gene aynı şıklıkla aynı kombinde yer alan kalite olarak birinci sınıf ürünlerle üretilmiş geniş seçme ve tercih etme olanaklarıyla Ayna Tarak Tuvalet Takımı siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Çeyiz olarak değerlendirilen ürün kalitesiyle ömrü uzun olup uzun yıllar sizlere şıklığıyla eşlik etmektedir. Çeyiz arasında en çok dikkat çeken ve olması istenilen bu eşsiz parçalarla sizleri buluşturarak kaliteli bir şekilde ürünü etmenizi sağlamaktayız. Ayna Tarak Tuvalet Takımı çeyiz eksikliğinizi, sunduğumuz geniş alternatiflerle sitemiz üzerinden değerlendirerek güvenle temin etme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

0