Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

Bir bebeğin doğumu, bir aile için en kutsal günlerden biridir. Dokuz ay on gün boyunca bu büyük gün tüm aile ve yakın çevre tarafından en önde de müstakbel anne tarafından beklenir. Bebek henüz doğmadan bir ya da iki ay kadar önce düzenlenen Baby Shower partisinde ise bu mutlu haber ve beklenti, aile ve dostlarla birlikte kutlanır. Baby Shower Partisi günümüzde artık her çift tarafından düzenlenen, genellikle kadınlar davet edilerek gerçekleştirilir. Bebek temalı bu parti, baby shower malzemeleri ile dekore edilmiştir ve davetliler anne adayına doğumdan sonra bebek için ihtiyaç olabilecek hediyeler getiriler.

Anne karnındaki bebek için düzenlenen bu şirin partinin dekorasyonu da tabii ki bebek temasına özgü olmaktadır. Kız bebek bekleyenler dekorasyonu pembe renkleri kullanarak tamamlarken, erkek bebek bekleyen çiftler genelde mavi rengi tercih etmektedirler. Partinin tüm ambiyansını oluşturacak baby shower malzemeleri sadece partinin düzenleneceği odanın rengi ile değil, tüm dekoratif malzemeleri de içine alır. Biberon şeklinde dekoratif tokalar, rengarenk sepetler, bebekli minik heykelcikler, yine şirin mi şirin taçlar, temaya uygun bardak ve tabaklar ile pasta servisleri de tüm bu dekorasyonun vazgeçilmez birer parçasıdırlar.

Baby shower malzemeleri için ise en doğru adres tabii ki Hasanoğlu Süs. www.hasanoglusus.com internet adresinden de inceleyeceğiniz gibi, en çeşitli ve de kaliteli baby shower temalı parti malzemelerini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

0