Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ZENGİN SEÇENEKLERİMİZLE SİZLERE KALİTELİ KAPSAMDA SUNDUĞUMUZ BEBEK MEVLÜT AKSESUARLARI

Bebeklerin dünyaya gelişi ardından genellikle bir zaman zarfından sonra konuklar davet edilerek mevlüt organizesi gerçekleştirilmektedir. Bir şükran niteliğinde bebek adına gerçekleştirilen bu davette yer alan konuklara teşekkür mahiyetinde hatıra olarak saklanması adına bazı hediyeler takdim edilmektedir. Bu hediyeleri sağlamanız adına sitemiz sizler için bir vitrin hazırlayarak bebek mevlit aksesuarları konusunda bilgi edinerek beğendiğiniz öğelere ulaşma kolaylığını sunmaktadır. Farklı renk ve tasımlarla sunulan birçok aksesuar bebeğinizin cinsiyetine göre farklılıklar taşımaktadır.

Ayak izi flok çerçeve daima başköşede hatırda kalınır bir hediye vasfıyla tercih edilen örnekler arasında sitemizde yer almaktadır. Gene çerçeve olarak diş çerçevesi oldukça farklı bir tasarımla tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Hatıra niteliğinde not düşeceğiniz sevdiklerinize yazılı pembe tül sunabilirsiniz. Şeker takdim edilmesi konusunda arı maya figürüyle şirin bir tasarımı bebek mevlit aksesuarları arasından elde edebilirsiniz. Kızak şeklinde pusetler dışında flok kutu, nar kutu, saksı şeklinde leylek notluk, biblo şeklinde tren görünümüyle şekerler seçenekleri sitemizde geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Plastik patik, baby yazılı araba, puanlı kırmızılı tül şeklinde farklı birçok detayı değerlendirebilirsiniz.

Mavi arabalı notluk dışında mavi puanlı tül ve pembe kutulu şeker seçenekleri gibi birçok seçeneği yer alan sitemizdeki vitrinde kolaylıkla bulabilir ve kaliteli bebek mevlit aksesuarları seçimlerinizi anında değerlendirebilirsiniz.

0