Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

BEBEK ŞEKERLERİ

Bir anne adayının en mutlu anı şüphesiz ki bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldığı andır. Böyle zamanlarda nasıl bir mutlulukla dolar hastane odaları. Minik bebeğiniz dünyaya geldiğine göre artık bunu ilan etme zamanı da gelmiştir. Nasıl mı? Tabii ki bebek şekerleri ile.

Aslında bebek şekerleri sadece bebek doğduğu zaman değil, ilk diş çıkardığında, birinci doğum gününde veya sünnet olduğunda da verilir. Bebeğe nazar değmemesi için de dağıtılabilir. Ama yoğunlukla yapılan bebek şekerleri bebeğin doğduğu günlerde hastanede dağıtılır. Bu geçmişten gelen bir geleneğin değişime uğramış şeklidir. Eskiden yeni doğan bebekleri ziyaretlerde lokumlar dağıtılırmış, yeni nesilde bu şekerler ikram ediliyor.  Bebeği ilk kez görmeye gelen misafirlere şekerler hediye edilir. Böylelikle bu günün unutulmaması ve hep hatırlanması sağlanır.  Bu şekerler hazırlanırken küçük keselere 2/3adet badem veya şeker konulur. Bu içi dolu şeker keseleri dilediğiniz her türlü minik süsler üzerine yapıştırılır. Bir çoğu magnet halinde yapılır ve dolap üzerinde çok uzun seneler saklanır, sık sık hatırlanma şansınız olur. Bebeğin cinsiyetine göre hazırlanması önemlidir. Erkek bebeklere mavi, kız bebeklere pembe süsler hazırlanır. Bu sevimli şekerleri bol miktarda yaptırmanız tavsiye edilir. Hastanede ziyarete gelemeyen sevdikleriniz nasıl olsa evinizde minik bebeğinizi ziyaret edecektir.

Sayfamıza göz attığınızda bebeğinizi ve sizi unutulmaz kılacak bebek şekerleri için birçok alternatif bulabileceksiniz. Bu özel gününüzde sizi en güzel şekilde temsil etmeye adayız.

0