Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

BEKÂRLIĞA ELVEDA

Her gencin hayalidir evlenmek. İster erkek olun ister kız olun birbirini seven iki çift hayatlarını birleştirmek ve aynı çatı adlında yaşamak isterler. Evliliklerden önce yapılan bekârlığa veda eğlencelerine özel firmamız bekârlığa veda aksesuarları hizmeti vermektedir.

Evlenmeye bir adım kala yapılan bekârlık eğlencelerinde firmamızın hizmetini verdiği el pankartları eğlencenin havasını değiştirmekte ve olduğundan daha fazla eğlenceli hale getirmektedir. Bekârlığa veda aksesuarları denildiği zaman akla ilk gelen bu el pankartları gelmektedir. Çok moda olmaya başlayan bu el pankartları evleneceklerin en çok ilgisini çekmektedir. Firmamız bu ilgiyi baz alarak bu hizmetleri siz değerli çiftlere uygun fiyatlarla sağlamayı hedeflemiştir ve bu hedeflerini hayata geçirmiştir. Firmamız bu konuda kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimizin mağdur olmamaları için ellerinden geleni yapmaktadır. El pankartlarından birbirinden esprili ifadeler yer almaktadır. Evlenecek çiftler ve arkadaşları bu el pankartları ile hem eğlenecek hem de çok güleceklerdir. Söylemek istedikleri ifadeleri kartlarda komik mizaç kullanılarak yapılması müşterilerin en çok tercih edilmelerini sağlamaktadır. Firmamız ile kurulacak iletişim ile ürünler hakkında detaylı bilgi almanızda mümkündür. Sistemde henüz fiyatı verilmeyen çeşitlerimiz için telefonla arayarak net bir bilgi alma şansınız bulunmaktadır.

Web sitemiz aracılığı ile siparişini vereceğiniz bekârlığa veda aksesuarları el pankartlarında firmamız size hem teslimatta hem de ödeme koşullarında kolaylık sağlamaktadır. İster kredi kartınızla ister havale yoluyla ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

0