Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

BEKÂRLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekârlığa veda partisi, ilk başlarda erkeklere özgü bir eğlence olarak bilinirdi. Ta ki bayanlar bu konuya el atana kadar. Artık bu partiler öyle bir hal aldı ki, erkeklerin partilerinden çok bayanların ki konuşulur oldu.

Bekârlık günlerine veda ederken hayatınızın en eğlenceli gecelerinden birini yaşamak elbette ki hakkınız. Kız kıza geçireceğiniz bu gecede doyasıya eğlenmelisiniz. Bunun için özel bir mekan ayarlamanız, sevdiğiniz ve sizi eğlendirecek şarkılardan oluşan bir müzik ziyafeti hazırlamanız gecenize iyi bir hava katacaktır. Ana işlevleri yerine getirdikten sonra iş detaylara kalıyor ve gecenizin farklılığı burada başlıyor. Bekârlığa veda partisi için gecenizi renklendirecek öyle güzel fikirler var ki. Hepsi çok ince mesajlar içeren, bir o kadar da komik fikirler. Damadın yüzünden oluşan maskeler davetlilerin yüzünde, geline böyle bir gecede bile rahat yok, kafasını nereye çevirse damadı görüyor. Taçlarla tutturulmuş kırmızı beyaz gelin duvakları, gelini kıskandıkları için davetlilerin başında. İşin en eğlenceli yanı ise davetlilerin ellerinde dolaşan pankartlar. Evlenmeyi düşünmeyen davetli arkadaşların ellerinde geline köprüden önce son çıkış uyarısı verenler mi dersiniz, damadın tarafında olan arkadaşların ellerinde iş işten geçti artık bizimsin mesajı verenler mi, karar sizin.

Bekârlığa veda partisi için sitemizi incelediğinizde çeşitler içerisinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, en iyisi siz davetli sayısını çok tutun ki, her pankarta şans verin.

0