Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

BİBLOLU NİKAH ŞEKERLERİ

Nikah esnasında yaşanılan duygulu anı gelen konuklarla daha mutlu kılan gelin ve damat birlikteliği yaşadıkları bu anı konuklarıyla daha hatırda kalır şekilde kalması amacıyla nikah şekeri ikramlarını sunmaktadır. Farklı dizayn şekilleri ile karşınıza çıkacak olan alternatifleri sitemiz üzerinden değerlendirerek sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Tercih etme noktasında sunulan geniş seçenekler işinizi daha kolay kılarken farklı olma adına da farkı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Geride güzel anı olarak daima gözler önünde olması adına popüler bir şekilde tercih edilen biblolu nikah şekerleri de sitemizde sizlerin beğenilerine ve tercihlerine sunulmaktadır.

Biblolu Nikah şekerleri genellikle tül ve süs detaylarının yanı sıra isim olanaklarına yer verilmenin dışında mıknatıs detayı da sağlanılmaktadır. Farklı olma hissini özel anlarda daha çok elde etmek isteği ile her geçen gün daha farklı model bütünlüğü sağlanabilmektedir. Biblolu seçeneklerde süs detayı ince dokunuş ve renklerle sağlanırken tül ve kurdele detaylı dokunuşları da farklı şekillerde yer alabilmektedir. Genellikle gelin ve damat şeklinde oluşturulan bu nikah şekerleri kuğu ve araba şeklinde de farklılıklar gösterebilmektedir.

Kalp, tüy, dantel gibi sarf malzemelerle süslenip daha birçok seçeneğin yer aldığı biblolu nikah şekerleri sizlerde tercihinizi yapabilir ve özel gününüzü daha anlamlı kılabilirsiniz. Sitemizle kapsamlı bir şekilde aradığınız her türlü nikah şekeri seçeneklerini görebilirsiniz.

0