Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

CAM NİKÂH ŞEKERLERİ

Cam ürünler biblo, kavanoz, davetiye şişesi, nazar boncuğu ve dilek şişesi vs.olarak çeşitlendirilmektedir. Biblo ve nazar boncuğu cam nikâh şekerleri buzdolabı gibi metal zeminlerde, kolonya süslemeleri gibi durumlarda hatıra olabildiği için çokca tercih edilmektedir.

Dilek şişesi yeni moda olmaya başlamış bir çeşittir. Ancak oldukça güzel bir üründür. Örneğin; nikâhta içinde şeker ve bir not kâğıdı ile dağıtılıp, davetlilerden daha sonra kâğıda not yazarak size iletmelerini isteyebilir ve bu şişeleri hatıra olarak saklayabilir ya da balayınızda bir ırmağa veya denize atabilirsiniz. Cam nikâh şekerleri çeşidi olan dilek şişeleri klişe veya demode olmayacak bir üründür.

Cam nikâh şekerleri çeşidi olan nazar boncuklu ve uğur böcekli ürünler de davetlilerinizin evlerinde ve arabalarında kullanacakları bir süs olacaktır ve her baktıklarında sizi hatırlayacaklardır. Dilek şişesi benzeri parfüm şişeleri de farklılık arayanlar için özel bir üründür. Cam ürünlerimizin süslemesinde kullanılan kurdela tül çiçek gibi kısımlarında veya şişenin içindeki kolonya renginde değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

0