Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KAVANOZ, ŞİŞE VE DİĞER CAM NİKAH ŞEKERİ MALZEMELERİ

Düğün öncesi yapılacak olan nikâhın olmazsa olmazlarındandır nikâh şekerleri. Nikâh şekerini farklı bir hale getirmek için süslemek ve dekoratif malzemelerle farklı bir hale getirmek gerekiyor. Firmamız size nikâh şekerleri için cam objelerini sunmaktadır.

Firmamızın sizler için üretimini özel olarak yaptıracağı cam objeler ile artık nikâh şekerleri daha şık ve alışılmışın dışında bir boyut kazanacaktır. Farklı bir nikâh şekerine sahip olmuş olmaktan dolayı da sizler daha mutlu olacaksınız. Firmamızın bünyesinden bulunan birbirinden farklı cam objeler bulunmaktadır. Bu modellerden bazılarına örnek verecek olursak; Mavi Desenli Porselen Yumurta, Muhammet Lafzı, Balon Cam Şişe, Efes Cam, Anfora Cam, Geniş Ağızlı Cam Şişe, Desenli Kapaklı Cam Şişe, Mini Cam Damacana, Kibele Kadın Cam Şişe, Kral Tacı Cam Şişe, Yıldız Cam Şişe, Davetiye Cam Şişe, Hobby Cam Şişe, Ayaklı Kalp Cam Şişe, Mini Kalp Cam Şişe, Kare Küp Cam Şişe, Altıgen Cam Kavanoz, Ayıcık Cam Şişe, Sarı Kapaklı Cam Şişe, Gümüş Kapaklı Cam Şişe ve Çubuk Davetiye Cam Şişe modelleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek bu birbirinden farklı ve güzel modellerden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca firmamızla iletişim kurarak detaylı bir şekilde ürünler hakkında bilgi almanız mümkündür.

Firmamızın sahip olduğu ürünleri web sitemiz aracılığıyla da cam objeler hakkında görsel ve teknik bilgileri almanız ve incelemeniz mümkündür.

0