Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

PARTİ SORUNLARINIZI ORTADAN KALDIRAN ÇATAL KAŞIK PEÇETE SEÇENEKLERİMİZ SİZLERLE

Düzenlenilen partilerde büyük sorun olan çatal kaşık peçete kullanım yetersizliği ortadan kaldıran sitemiz sizlere parti malzemeleri arasında yer verdiğimiz kategorimizde sizlere istenilen sayı ve renk seçenekleriyle kaşık,  çatal ve peçete ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlamaktadır. Genellikle 25 adet şeklinde yer alan parti çatal, kaşıklarımızda mavi ve pembe renklerine yer verilmektedir. Düzenlediğiniz partinin amacına yönelik hizmet anlayışımızla sitemiz kız ve erkek çocuklarınıza yönelik tercihleri bir arada sunmaktadır.

Çatal kaşık peçete seçeneklerimizde özellikle tercih edeceğiniz peçetelerin arasında yer alan Lisanslı Angry Birds ve Lisanslı Frozen seçenekleri tercih edilenler arasında yer almaktadır. Erkek çocuklarının gözdesi olan Lisanslı Spiderman peçetelerine de sitemiz yer vermektedir. Parti ihtiyaçlarınıza daima hizmeti kalite çizgisinden çıkmayan bir hizmet anlayışıyla memnuniyetinizi sağlayan sitemiz kaliteli ürünler ile partilerinizi renklendirmenizi sağlamaktadır. Lisanslı Galatasaray dışında, Fenerbahçe ve Beşiktaş peçetelere de yer vererek partilerin hareketli geçmesine etki etmekteyiz. Sadeliği ve huzuru tercih eden parti severlerimizi de unutmayarak mavi puantiyeli parti peçelerini sunmaktayız. Lisanslı peçetelerimiz arasında sünger Bob ile Hello Kitty seçenekleri de yer almaktadır.

Büyük bir arayıştan ve eksik sorunlardan uzak bir parti farklılığını sevdiklerinizle gerçekleştirmeniz adına çatal ve kaşık sorunlarınıza kaliteli plastik alternatifleri sunmaktayız. Çatal kaşık peçete seçeneklerini sunduğumuz kalite güvencesiyle sitemizden dilediğiniz an sipariş edebilirsiniz. Toptan satış için firmamızla iletişime geçiniz. Ürünleri eminönü mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

0