Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ÇERÇEVELİ MODEL SEÇENEKLERİ

Her türlü düğün, kına gecesi nikah sünnet ve bebek mevlüt organizasyonlarınızda yanınızda olan firmamız size gerekli olan tüm malzemeyi sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz renk ve modelde ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız için sitemizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda partilerinizde kullanabileceğiniz aradığınız her türlü malzemeyi bizden temin edebilirsiniz. Çeşitli ürünlerimizi paketler halinde toplu olarak ya da kutulu modellerimizle ya da çerçeveli modellerimizle bulabilirsiniz. Toplu veya tek bir ürün için alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizin içinde kına tepsileri, kına duvakları, kına el gülleri, kına el mumları, hazır kına paketleri, kına taçları, gelin kemerleri, bindallı aksesuarları, bindallılar, sünnet malzemeleri, konuşma balonları, gelin damat çeyiz malzemeleri, davetiye seçenekleri, servis takımları, masa örtüleri, parti bardakları, parti tabakları, konfetiler, sünnet davetiyeleri, kağıt süsler, anı defterleri, kese çeşitleri, yazılı ve strafor süsler, parti setleri, el pankartları, nikah şekerleri, nikah şekeri malzemeleri, kız bebek şekerleri, davetiye katalogları, cam objeler, şeker süsleme malzemeleri, gelin damat bibloları, ayna modelleri, ayna tarak tuvalet takımları, bornoz takımları, seccade takımları, damat kemer cüzdan takımları, çeyiz nişan sandıkları, şase bohça setleri, nişan yüzük yastıkları setleri, erkek bebek şekerleri, bebek şeker malzemeleri, bebek kapısı süsleri ve çerçeveli modeller bölümümüzden bulabilirsiniz.

Çerçeveli modeller bölümümüzde olduğu gibi her ürünümüzün resimlerini, fiyatlarını ölçülerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.. Ürünlerimizi sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilecek ve aradığınız modelde ürünleri bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 

0