Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ÇEYİZ MALZEMELERİNİZ

Bir erkekle bir kadının hayatını birleştirmesi kadar özel bir gün yoktur herhalde dünyada. Bu eşsiz günde çiftler her şeyinin özel ve güzel olmasını, eksiksiz yapılmasını ister. Ayrı bir özen gösterirler bu gün için; çünkü ömür boyu çıkacakları bu yolda hayata yeniden evet diyeceklerdir. Evlilik kararının alınmasıyla başlayan bu güzel ve heyecanlı yol düğün merasimi ile sonlanır. Çiftler nişanlarından itibaren çeşitli alışverişlere başlar; ama ilk başta çeyiz aksesuarları gelir bu listede. Yeni bir hayata yeni bir evde devam edecek olan çiftler için çeyiz önemlidir. A’dan Z’ye her şeylerini baştan alarak hayatı beraber omuzlayacaklardır.

Siz de evlilik yolunda en özel adımlarınızı atıyor ve çeyiz aksesuarları konusunda yeni, özgün fikirler arıyorsanız sitemizin size sunduğu çeşitli ürün seçeneklerine göz atın. Düğün alışverişinize renk katın. Bir çok alanda size sunduğumuz yeni ürünlerimizle farkınızı ortaya koyun siz de. Her ürünümüzü ayrı ayrı kategoriler altında topladığımız sitemizde her türlü ürüne rahatlıkla ulaşabilecek bu ürün seçenekleri arasından istediğiniz ve beğendiklerinizi hemen sipariş verebileceksiniz.

Çeyiz aksesuarları bölümümüzden ürünlerimizi inceleyerek siparişinizi hemen ve kolayca vermek sizin yapmanız gereken tek şeydir. Firma olarak müşteri odaklı çalışmaktayız, Bu yüzden sizden aldığımız enerjiyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Uygun fiyat politikamızla da sizlerin yüzünü güldürmekteyiz. Sizleri de sitemize alışveriş yapmaya bekliyoruz. Değerli müşterilerimize keyifli alışverişler diliyoruz.

0