Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

İSLAMİ NİKÂH ŞEKERLERİ

Genellikle gelin ve damadın yaptırdığı nikâh şekerli nerdeyse alışılmışlıktan çıkmamakla birlikte aynı tarzda olmaktadır. Firmamız sizlere farklı bir kategoride İslami nikâh şekerleri sunmaktadır.

Muhafazakâr bir toplumda yaşıyorsanız ve çevreniz bu konulara çok özen gösteriyorsa sizin en iyi tercihiniz İslami nikâh şekerleri olacaktır. Bu şekerleri görecek olan misafirleriniz bu yönde yapmış olduğunuz seçimden dolayı sizi tebrik etmeleri içten bile değil. Firmamız sizlerin her konuda her kesime hitap etmeniz amacıyla geniş ürün skalası sunmaktadır. Birbirinden farklı model ve süslemeleri ile gayet hoş olan şekerler aynı zamanda daha çok hatırlanmanızı sağlayacaktır. İslami nikâh şekerleri hizmetinde firmamız öncü ve tek bir firma olarak hizmet vermenin avantajını siz değerli müşterileri ile yaşamaktadır. Gelin ve damadın yapacağı bu yöndeki seçimlerinde onlara destek olacak ve gerekli yardımlar sağlanacaktır. Allah lafzı ve Muhammet lafzı nikâh şekerleri ile birlikte geniş fiyonklu ve çift fiyonklu olmak üzere bu modelleri sizlerin beğenisine sunmaktadır. İlk göreceğiniz andan itibaren hem beğenecek hem de hiç düşünmeden alacağınız modellerin olması sizin fazla uğraşmamanıza ve kolay seçmenize olanak sağlamıştır. Firmamız yurt içi ve yurtdışı kargo imkanı sunmaktadır. Firmamızın web sitesi aracılığı ile vereceğiniz siparişler güvenli bir şekilde elinize zamanında ulaşacaktır.

Firmamızdan yapacağınız İslami nikâh şekerleri alışverişlerinde siz değerli müşterilerine ödeme konusunda kolaylıklar sağlamaktadır. Ürünlerle alakalı detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

0