Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

NİKAH ŞEKERLERİ İÇİN KUTULU MODELLER

Eğlenceli partileriniz için siz de hediyelikler arıyorsanız siz de sitemize bakın. Kına eğlencelerinizde, doğum günü partilerinizde, sünnet törenlerinizde dağıtmak üzere sitemizden hediyelik kısmından kutulu modellerimizi inceleyebilirsiniz. Partilerinizde kullanabileceğiniz her türlü malzemelerinizi sitemiz üzerinden bularak alışverişinizi yapabilirsiniz. İlginç, değişik model ve farklı tarzda modellerimizle aradığınız her türlü malzemeye ulaşabilirsiniz. Kına malzemeleri, kına tepsileri, kına taçları, nikah şekeri malzemeleri, doğum günü aksesuarları, gelin damat hediyelikleri, nikah şekerleri,söz nişan malzemeleri ve daha birçok malzeme satışımızla yanınızdayız.

Aradığınız malzemeleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kaliteyi bizim farkımızla yaşayın alışveriş yaparken. İnternet sitemiz üzerindeki katalog bölümümüzden dilediğiniz malzemeye ulaşabilir, çeşitli renkte ve modelde olan ürünlerimizi inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Kına hediyeliklerinde olsun, küçük kınalarda olsun kutulu modeller arasından toplu olarak paketlere koyduğumuz ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme imkanı da sunan sitemizden güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kına mumlarına, çeyiz sandığı, kına tepsisi, kına sepeti, nikah şapkası, bindallı kemeri, bindallı çarığı, kına duvağı, sünnet kartları, kına başörtüsü, düğün davetiye modelleri, bebek süsleri, parti süsleri, bebek mevlüt malzemelerini kutulu modeller kategorimizden ulaşabilirsiniz. Zengin ürün çeşitlerimiz arasından dilediğiniz ürüne bu siteden ulaşabilirsiniz. Size bu hizmetleri vermekten gurur duymaktayız. Tüm Türkiye’ye ve yurtdışına kargo imkanıyla yanınızdayız. Düğün malzemeleri ve diğer organizasyon malzemelerinin toptan satışı noktasında firmamızla iletişime geçiniz.

0