Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

Kutulu Nikâh Şekerleri

Düğün hazırlıkları içerisinde belki de en önemli konudur, nikâh şekerleri. Düğüne gelen misafirlere hatıra olarak vereceğiniz nikâh şekerleri, yıllar boyunca bu özel geceyi hatırlatacağınızdan seçiminizi özenle yapmalısınız.

Sitemiz de kutulu nikâh şekerleri kategorisi altında sizlere sunduğumuz şekerler, düğün konseptinize uygun olarak hazırlanmaktadır. Sitemizde bulunan kutulu nikâh şekerleri yüzlerce çeşidi ile sizleri beklemektedir. Sayfamız üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemeden ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Metal kutular, karton, kutular, saten kumaş kaplı kutular, altın yaldız kutular, PVC kutular, ahşap kutular, sedef kaplama kutular, kova modeli kutular, porselen kaplamalı kutular ve daha birçok çeşit ile kutulu nikâh şekerleri sizlerin bu özel gününde nikâhınıza ayrı bir hava katacaktır. Devamlı güncellediğimiz kutulu nikâh şekerleri kategorimizde yüzlerce kutulu nikâh şekeri modeli ile sizlere hizmet sunmaktayız. Farklı renklerde mini kutulu nikâh şekerleri, her kutuda 3 adet badem şekeri veya isteğe göre lavanta olan ve İstediğiniz renkler ile üretilen kutulu nikâh şekerlerini internet sayfamızdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

Yıllardan beri sektörde öncü olan firmamız kutulu nikâh şekerleri kategorisi örnek alınarak, bizleri daha da gururlandırmaktadır. Nikâh törenlerine ayrı bir hava katan kutulu nikâh şekerleri her geçen gün sınırsız yeni modeller üreterek koleksiyonumuzu genişletmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden yapılan siparişleriniz ortalama 4-5 iş günü içinde adresinize gönderiyoruz. Mutlu günlerinizde sizlerle olmaktan gurur duyarız.

0