Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

NİKAH ŞEKERLERİNİZİ HATIRLANIR KILAN KALİTELİ VE ŞIK MIKNATISLI NİKAH ŞEKERLERİ

Nikah şekerlerini taşıdığı anlam konuklarınızın mutlu anınızda yayınızda olmalarına dair sunulan bir şükran olarak nitelendirilmektedir. Anlamlı günleri daha anlamlı kılmak ve sevdiklerinizle paylaşmak amacıyla hatıra niteliğinde sunulan nikah şekerlerinde daima hatırlanmanızı sağlayacak olan mıknatıslı nikah şekerleri sizlere sitemizde sunmaktayız. İstediğiniz zevk ve tasarımda yer alan seçenekleri geniş bir şekilde sunarak hitap eden ruhunuzu yansıtan görünümü elde etmenizi sağlamaktayız.

Nikah şekerlerin saklanma isteğiyle unutulacak yerlere mahkûm edilmesi sorunu ortadan kaldıran mıknatıslı nikah şekerleri daima göz önünde bulunarak hatırlanılmasını kolay kılmaktadır. Görselde elde edilmesi amaçlanan duyguların yansımasını korumak adına istenilen ortama yapışkanlık özelliğini sağlayan nikah şekerleri kullanılır olma özelliğiyle daha farklı bir anlamı beraberinde taşıyarak süs amacıyla kullanılabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alan magnetli nikah şekeri modelleri seçeneği her geçen gün popülaritesini arttırmaktadır. Sizlerde bu popülerliği yer alan seçeneklerimizi değerlendirerek anında satış sitemiz üzerinden kolayca elde edebilirsiniz.

Nikah merasimi gününü anlamlı kılan nikâh şekerlerine anlam katma gücünü yoğunlaştıran her yerde görsel olarak hatırlanma olasılığını arttıran mıknatıslı nikah şekerleri seçeneklerini sizlerde ruhunuza hitap eden görsel seçeneklerle elde edebilir ve daima hatırlanabilirsiniz. Seçeceğiniz şekerde dikkat etmeniz gereken özellik de eşinizin ve sizin zevkini yansıtması dışında mekâna da hitap etme gücüne sahip olması olabilir. Bu anlamda kategorimizde her bütçeye ve her zevke uygun örnekleri bulabilirsiniz.

0