Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

MİSAFİRLERİNİZİN ŞIKLIĞINA YAKIŞIR ŞIKLIKTA

Birçok çiftin evlenmeden önceki hazırlıklarından biri de nikâh hediyelikleri olduğu bir gerçek. Evlenen çiftler en güzel günlerinde özel davetlileri için günün anısına hediye verirler. Verilen hediye çiftlerin evlendikleri günün hatırası olarak hep saklanmış olup bakıldıkça anılan bir değer taşır. Bu artık bir gelenek halini almış ve düğün hazırlıkları arasında önde gelen yerini korumuştur. Sitemizde düğün hazırlıklarınız için hediyelerinizi düşündü size birçok çeşit arasından sadece seçmek kaldı.

Nikâh hediyelikleri denince akıllara gelen ilk hediye ise vazgeçilmez nikâh şekerleridir. Nikâh şekerleri birbirinden çok çeşidi ile seçimi sizlere sizlere bırakıyor. Bütçenize ve zevkinize hitap edebilecek nikâh şekerleri sitemizde bulunuyor. Çikolata, badem, lokum gibi ikramların yanında özel aksesuarların olabileceği gibi birçok farklı çeşitte nikâh şekerleri de tercih edilebilir. Sitemiz, hediye kategorisinde birbirinden farklı nikâh şekerlerini tercih ederken zorlanacağınız ve bir o kadar da keyif alacağınız güzellikler sunuyor. Çerçeveli, mıknatıslı, kutulu, gelin damat, metal, ayna, bisiklet, lüx, ucuz, biblolu, İslami nikâh şekeri çeşitleriyle evli çiftlerin unutulmaz günlerine özel, anı bırakacak konseptte seçenekleri mevcut.

Sitemizde çeşitleriyle dikkat çeken şık hediyeler mevcut. Davetlilerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Hoş karşılamalarla ve muhteşem hediyelerinizle özel gününüzü anlamlandırın. Nikâh hediyelikleri kategorisinden farklı ürünleri inceleyebilir, çeşit çeşit hediyeleri seçip sipariş verebilirsiniz. Aklınızda soru işareti kaldığında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri özel gününüzde yalnız bırakmamak ve yüzünüzü güldürmek için titizlikle çalışıyoruz.

0