Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

NİKÂH ŞEKERLERİ AKSESUARLARI

Nikâh şekeri yaptırmak istiyorsunuz fakat nasıl bir model istediğinize net bir karar veremediniz. Firmamız size bu konuda yardımcı olmaktadır. Size nikâh şekeri aksesuarlarını tanıtarak sizlerin bu modeller arasından seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Evleneceklerin olmazsa olmazlarından olan nikâh şekeri konusu çok ciddi ve önemli bir mevzudur. İlk defa evlenecekler için düğün için yapılacakların ne kadar önemi varsa nikâh şekerleri de o derece önem kazanmıştır. Bir gelinin gelinliği, bir damadın damatlığı ve şık olma arzu kadar nikâhta dağıtılacak nikâh şekerlerinin de o derece hoş modellere sahip olması istenir. Firmamız evlenecek çiftlere nikâh şekeri aksesuarları konusunda yardımcı olmakta ve geniş model kataloğu ile hizmet vermektedir. Nikâh şekeri aksesuarlarında firmamızın sizler için sunacağı hizmet modelleri şöyledir: Kutulu modeller, aynalı modeller, çerçeveli modeller, metal ve tel modeller, cam objeler, şeker süsleme malzemeleri, gelin damat bibloları ve kese örnekleri ile size eşsiz bir nikâh şekeri hizmeti vermektedir. Firmamızın web sitesinden istediğiniz modelde nikâh şekerine bakabilir ve bu esnada vermek istediğiniz modelden siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınıza cevap olarak bizimle iletişime geçin size daha geniş bilgi verelim. Ayrıca uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız bulunduğunuz ile kargo hizmetini de vermektedir.

Firmamızla iletişime geçmeniz veya web sitemiz üzerinden yapacağınız nikâh şekeri aksesuarları ile ilgili incelemeleriniz sonucu siparişlerinizi verecek ve güvenli bir şekilde teslim alacaksınız.

0