Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

En Mutlu anlarınızın Hatırası

Sizde en mutlu anlarınızdan biri olan nikahınızdan güzel hatıralar bırakmak  istemez misiniz ? En mutlu anınızda yanınızda olan  misafirleriniz için  bu anıların  kalıcı olmasını sağlamak çok kolay.  Hasanoğlu nikah şekerleri anılarınızın simgesi haline  gelecek.

Bizde biliyoruz ki nikah şekerlerini seçmek çok da kolay değil. Ama  bu konuda size yardımcı olmak bizim işimiz. Hayallerinizi süsleyen nikah gününüzde, hayal ettiğiniz nikah şekerlerini bizde bulabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarda, yüksek kalitede ürünler sitemizde mevcut. Onlarca renk ve çeşit arasında karakterinizi yansıtan nikah şekerleri, tam aradığınız ürünü biz sizin  için  tasarladık bile.  0.89 TL den başlayan fiyatlar ile en ucuzundan  en  lüks  olanına kadar elimizde hazır. Dilediğiniz sayıda dilediğiniz tarihte elinizde olsun. Kımızı, mavi, pembe, bisikletli, saten kutu süslemeli şekerler ürünlerimizden sadece birkaçı. Şunu bir düşünün artık evleniyorsunuz.. Bu unutulmaz dakikaları  misafirleriniz ve sizin  için unutulmaz kılmak elinizde. Bize ulaşın, sizin  için harikalar yaratıp uygun  fiyata hizmet sunalım. Karar vermek güç öyle değil mi ? Müşteri Hizmetleri bölümüzden arkadaşalar size her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Nikah şekerleri alınımında ödeme olanaklarımız arasında kredi kartı ile ödeme yapabilme seçeneği bulunuyor. Cart Finanstan, bonus carta, yapı krediden, maksimuma kadar geniş  bir yelpazede bankalar ile çalışıyoruz. Nikah şekeri diyip geçmeyin, onlar en mutlu anınızın  hatırası.

0