Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

PARTİLERİNİZİ FARKLI PARTİ GÖZLÜKLERİYLE DAHA EĞLENCELİ YAŞAYIN

Partilerde eğlenceyi yüksek bir seviyeye taşıyan ve farklı kılan parti gözlükleri sitemizde çeşit farklılıklarıyla sizlerin beğenisine geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Düzenlenen partilerde aranılan malzemeler arasında akla gelen ilk unsurlar arasında yer alan bu gözlükler modern parti anlayışını getirmektedir. Geçmişte sadelikten yana değerlendirilen parti anlayışına yenilik getiren bu tasarımları sizlere gelişen parti anlayışı izlenimlerimizle en iyiyi ve en farklıları elde etmeniz adına geniş bir hizmet anlayışımızla aktif bir düşünce anlayışımızla bağdaştırarak geleceğe öncü niteliğinde tasarımları sergilemekteyiz.

Sitemizde yer alan parti gözlükleri erkek ve kız çocuklarına hitap edebildiği gibi gençlerin ruhuna da yönelikte seçimlerle yer almaktadır. Kırmızı renginin göz alıcılığını parti gözlükleri farklı uç sivri kesimlerle tasarlanmış bir şekilde görebileceğiniz gibi kadeh modeli parti gözleri tasarımı da sitemizde yer almaktadır. Eğlenceyi para olarak değerlendirmek isteyenlere dolar figürlü göz alıcı renklerle oluşturulmuş gözlüklere de yer verilmektedir. Gitar eğlencesini gözlüklere taşıyan tasarımda kırmız renk dışında gri ve sarı renk terciklerini de değerlendirebilirsiniz. 

Bride to be parti pembe gözlüğü, siyah ve mavi renklerinde kaş bıyık, taçlı gözlükler dışında panjurlu pembe ve kırmızı renkteki gözlüklere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Parti gözlükleri farklılığını bizlerle elde ederek partide farklı yanınızı güçlü bir şekilde elde ettiğiniz kombinelerle anında yansıtabilirsiniz.

0