Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

PARTİ MASA ÖRTÜLERİ

Gerçekleştirilen partilerde en çok kullanılan malzemelerden biri olan parti masa örtüleri önemli bir detay olup gerekli olan kullanımlar arasında yer almaktadır. Daima partinin istenilen amaca ulaşması adına gerekli malzemelerinden doğru seçilmesi zorunluluğu nedeniyle dikkatli seçimler gerekmektedir. Sitemiz sizlere bu konuda yardımcı olarak sağlıklı bir şekilde amacına yönelik bir masa örtüsü elde etmenizi geniş seçim alternatifleriyle sağlamaktadır.

Parti masa örtüleri üzerine bırakılan malzemeleri taşıması nedeniyle kullanılır olması dikkat edilesi gereken öğelerin başında gelmektedir. Kullanacağınız yerin ölçüleriyle eş değerde olması da aranılan bir diğer önemli özelliktir. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan balon temalı parti masa örtüleri taşıdıkları renkli dokunuşları nedeniyle her partiye uygunluk sağlayabilmektedir. Renkleri bahar havasında yansıtan bir diğer seçenek ise kelebek temalı parti masa örtüsü tercihidir. Renklerin uyumu ve canlılığı partilerinize oldukça renk katacaktır. Pembe ve mavi renkte sadeliği tercih eden partilere hitap eden masa örtüleri çok süs detayının yer aldığı bir partide kombini daha uygun kılacaktır.

Kız ve erkek çocuklarına yönelik ayrı renk ve tasarımlarda genellikle lisanslı bir şekilde sizlere sunulan kaliteli parti masa örtülerine de sitemizde yer verilmektedir. Sizlerde istediğiniz lisanslı ya da renk cümbüşü taşıyan parti masa örtüleri alternatiflerini inceleyebilir ve anında satın alabilirsiniz.

0