Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

PARTİLERE UYGUN TABAK ÇEŞİTLERİ

Doğum günü partileri, yılbaşı partileri, diş çıkarma partileri, bekarlığa veda partileri vs. daha birçok alanda insanlar artık partiler düzenleyebilmektedir. İnsanların giderek gösterişe olan meraklarının artmasıyla birlikte yeni ihtiyaçlar da ortaya çıkmaktadır. Partileriniz için süsleme malzemelerine, balonlara, pastalara, özel aparatlara ihtiyacınız olmaktadır. Bu ihtiyaçlarınızı sitemizden sağlayabilirsiniz. Zengin ürün seçeneklerimizle daima müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Model model, renk renk olan ürünlerimizle sizlerin mutlu ve özel günlerinizde yanınızdayız. Yapacağınız partilerinizdeki tüm küçük büyük ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Şekilli parti tabakları, değişik parti bardakları, parti süsleri, parti balonlarını sitemiz üzerinden topluca temin edebilirsiniz.

Uygun fiyat politikamızla da bütçenizi yormadan oturduğunuz yerden alışverişin keyfine varabilirsiniz. Her türlü parti organizasyonlarınızda aklınıza gelecek ilk site biz olmalıyız. Çünkü aradığınız tüm parti malzemelerinizi parti tabakları da dahil olmak üzere sitemizde bulabilirsiniz. Her türlü malzemeyi değişik modellerle size sunmaktayız. Yaptığımız işte önce müşterilerimizin beğenilerini ve önceliklerini ön planda tutmaktayız.

Siz de firmamızın size sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için partilerinizden önce sitemizi ziyaret edin. Partide size lazım olabilecek her türlü malzemeyi A’dan Z’ye beğeninize sunmaktayız. Değişik renk ve modeldeki parti tabaklarımızla siz de gelen misafirlerinizi şaşırtın. Yaptığınız partiyle kendinize hayran bırakın. Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak bir tık uzağınızda. Kaliteli hizmetlerimizle her zaman tercih sebebiyiz. Ürünlerimizi eminönü mağazamızdan veya satış sitemizden sipariş verebilirsiniz.

0