Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

ARADIĞINIZ EN ŞIK ŞEKER SÜSLEMESİ MALZEMELERİNE SİTEMİZ ÜZERİNDEN KOLAYCA ULAŞABİLİRSİNİZ

Şeker Süsleme Malzemeleri olarak amacınıza yönelik desen ve çeşitlerimizle sitemizde elde etme imkânını sizlere sağlamaktayız. Süs olarak daha çok şekillendirilen süsleme sanatı tercih edilen nişan, düğün ya da sünnet ya da gerçekleştireceğiniz organizasyonu kapsar şekilde tasarımla oluşturulmaktadır. Gerekli olan şeker süs malzeme ihtiyaçlarınızı hatasız bir şekilde istediğiniz sayı renk ve ebatta sağlayarak ortaya çıkaracağınız tasarımla katkıda bulunmaktayız.

Biblo şeklinde elde edebileceğiniz bir Şeker Süsleme Malzemeleri genişleterek, ahşap, emzik, bohça, tül, ay dede, biblolar, tüller, çiçek çeşitleri pembe mavi beyaz renklerde çoğaltabileceğimiz gerekli tüm ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden kolayca elde edebilirsiniz. Çiçek ve sim şeklinde de yer alan bu malzemelere renkli kutularda eşlik edebilmektedir. Denizyıldızıyla da mumluk şekilleri ile taşıdığınız duyguları ifade etme gücünü ve zevkinizi yansıtarak şekerleriniz eşsiz bir güzellikle tamamlayabilirsiniz. Kadeh ya da tel çanta görünümünde yer alan süsler dışında sarı asa gri asa gibi birçok detaya sizler adına yer verilmektedir. Farklı renkleri elde edildiği ilginç tasarımları elde edebilmeniz adına kaliteden ödün vermeyen malzemeleri tercih etmenizi sağlamaktayız.

Kullanacağınız amaca yönelik elde etmek istediğiniz kombin bütünlüğünü sağlamanız adına geniş seçeneklerimiz ile sizlere Şeker Süsleme Malzemeleri sunmaktayız. Nikâh şekeri malzemeleri dışında bebek şekeri malzemeleri ve sünnet şekeri malzemeleri her birini ayrı kategoride aynı kalitede sizlere sunmaktayız.

0