Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

NİŞAN ANLARININ EN ÖNEMLİ NOKTASINDA YER ALAN YÜZÜK TEPSİLERİ

Yaşanılan nikah hazırlıklarında en çok dikkate alınarak en iyisini ve en güzeli bulmaya çalışıldığı yüzük tepsileri nişan olaylarının en önemli parçalarından biridir. ömür boyu birlikteliğinin anlamını yüklenen çiftlerin adını bıraktıkları birlikteliklerinin en önemli anını taşıyan yüzük taşıma şıklığını sağlayan tepsilerdir. Özenli bir süsleme dikkatiyle anın önemi bilincinde yer alan tepsi seçeneklerimizi sitemiz üzerinden değerlendirerek en beğendiğiniz modeli anında satın alma kolaylığını elde edebilirsiniz.

Sarı işlemeli tepsi ve makas süslemesiyle gümüş renk seçeneklerini sitemizden inceleyebilir ve yer alan güllü ya da fistolu yüzük tepsileri bulabilirsiniz. özel anların özel olmasını sağlayan yüzük takma merasiminde yüzüklerin takdimini sağlayan modern tasarımlı çalışmaların şıklığını elde ederek anlarınızı şıklık ile hatırda kalmasını sağlayabilirsiniz. Ekru işlemeli makas kalitesi dışında tüllü bir görsellikle incili dokunuşlarında yer aldığı sitemizde krem ve beyaz renk seçeneklerini de bir arada bulabilirsiniz. Tepsilerde yer alan yüzük bırakılma kutuları da tepsi ve süsleriyle aynı bütünlükte olup şıklığı her alanda sizlere yansımasını sağlayabilirsiniz.

Detaya önem verilen çalışmalarla sunulan yüzük tepsileri yaşanılan anın önemi ile bağdaşarak detaylara önem verip makas ve yüzüklerin bırakıldığı kutu şekillerini de önem verilmektedir. Modern tasarımlarla sizlerde anınıza şıklı katmak isterseniz sitemizde yer alan yüzük tepsileri kategorilerini inceleyerek tercihlerinizi kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz.

0