Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

BEBEKLERİNİZ İÇİN TASARLANMIŞ OLAN İKRAMLIK BEBEK ŞEKERİ SEPETLERİ

Bebek şekeri sepetleri bebeklerin dünyaya gelişi ardından ziyaret edilen konuklara ikram edilen şeker ya da süs eşyalarının hatıra olarak sunulan malzemelerin içine bırakıldığı bir üründür. Sitemizde renk ve şekil seçeneklerini değerlendirerek bebeğinizin cinsiyetine göre kararını kolaylıkla verebilir ve anında sorunsuzca satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek şekeri sepetleri genellikle özel bir tasarım şekliyle elde edilerek ürünün özel olma vasfını baskın bir şekilde yansıtmaktadır. Saten dokunuşların ve farklı renk seçeneklerin yer aldığı sepetlerde genellikle dikdörtgen ya da bebek arabası şeklinde dizaynlar söz konusudur. Tüllü detaylarla farklı görünümleri sağlayan bu sepetlere dileğiniz şekilde ikram edeceğiniz unsurları yerleştirebilirsiniz. Ebat seçeneklerinin de yer aldığı sepetler mavi beyaz bütünlüğü dışında pembe ve tonlarıyla da şirin bir görünümü sizlere ve gelen konuklarınıza sunmaktadır. Bisiklet ve kutu şeklinde kadife ve deri üzerine tasarımlarla geniş tutulan sepetler her zevke uygun nitelikte tasarlanmıştır. Çiçek detaylarıyla ayrıntıyı derinleştirerek kulplu tutma kolaylığı da sepetlerde söz konusu olup tel ve hasırdan da üretilmektedir.

Fiyonk ve istiridye alternatiflerinin de yer aldı zengin sepet seçenekleri seçimi her ne kadar zorlaştırsa da mutlaka aradığınızı bulacağınız seçenekler sitemizde yer almaktadır. Yeni dünyaya gelen bebeklerinizin ikramını sizlerde bu özel tasarımlarla daha özel kılmak adına sitemizden istediğiniz bebek şekeri sepetleri satın alabilirsiniz.

0