Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KINA GECELERİNDE UNUTULMAMASI GEREKEN EN ÖNEMLİ AYRINTI MODERN KINA DUVAKLARI

Kına gecelerinde yer alan ana unsurlardan biri geceyi anlamlandıran kına duvakları ve kına sonrası kınalanan ellerin duvak ile aynı modelde tasarlanmış ellerin geçirildiği şık kombindir. Kına gecelerinde yapılma amacını yerine getiren duvak örtünmesi kına malzemeleri arasında yer almaktadır. Dikkat gerektiren en önemli püf detay giyilen kıyafete karşı bir uygunluğun olması söz konusu olsa da kırmızıya hâkim bir renk söz konusudur. Sitemizde yer alan kına duvakları çeşitlerini bir arada bulabilir ve farklı tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Sitemizde kırmızı renk tonları dışında bulunan yeşil renkteki kına duvakları söz konusu olup hepsinin üzerinde yer alan işlemeler farklı şekillerde dizayn edilmiştir. Kına gecelerinin taşıdığı anlama güç katan farklı bir tasarım ise ay yıldızlı kına örtüsü olup kırmızı ve yeşil renkleriyle sizlerin beğenisine sitemizde sunulmaktadır. Simli ve parlak gümüş renklerle şekilleri belirgin ve şık kılan tasarımlar kına gecesinin bütünlüğünü oldukça rahat bir şekilde sağlamaktadır. Yoğunluğuna göre sitemizde yer alan kırmızı üzeri gümüş tonları değişkenliklerini inceleyebilirsiniz.

Kına gecesinde daha fazla dikkat çekici bir duvak elde etmek isterseniz sitemizde yer alan kırmızı pullu kına örtüsünü ve daha fazla yoğunlukta pulla döşenmiş olan lüx ekstra pullu kına başörtülerini, her birini taşıdığı tasarım şekilleriyle ayrı olarak kına duvakları rahatlıkla incelemeniz gerekmektedir.

0