Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

HER TÜRLÜ KINA TEPSİ MODELLERİNİ BİR ARADA BULABİLECEĞİNİZ KALİTELİ TASARIMLAR

Geleneklerin en güzel devamını sağlayan ve daima koruyan kına geceleri oldukça özenli bir çalışma gerektiren malzemeleri gerektirmektedir. Özenli tasarımlarla hazırlanarak gelin ve gecenin önemi ve misafirlere sunulan görkemli bir geceye eşlik eden Kına Tepsileri gecenin anlamı en çok taşıyan ve sunan aksesuarlardandır. Geçmişte basit bir kap içerisinde yapılan kına işlemlerini günümüzde birbirinden farklı tasarımlarla görkemli bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu imkânları daha konforlu bir şekilde elde etmenizi sağlayarak yorulmanızı ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olan sitemiz farklı şekillerde şık tasarımları sunmaktadır.

Renk olarak genellikle kırmızı üzerine içerisinde kına yapılacak küçük hazne ve etrafında küçük tasarımlı mumların döşendiği şekiller yer almaktadır. Klasik kına sepeti dışında sitemizde yer alan kına tepsileri modellerini bulabilirsiniz. Fistolu bir süslemeyle kırmızı üzerine sarı işlemelerin yer aldığı tepsiler dışında organze güllü kırmızı tasarımlı kına tepsisi, gümüş motifli kına sepeti, kırmızı boncuklu, gümüş puanlı, kırmızı ve sarı renkte Hürrem kına sepetleri kalitesini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı renk dışında gümüş, krem ve boğmalı kına tepsileri de sitemizde görebilir ve tercihlerinize göre çiçekli, büzgülü modellerle güllü ya da saten boğmalı tarzda kına tepsileri kalite kapsamında değerlendirebilirsiniz. Kına tepsileri gece boyunca beklenilen anların önemli noktalarından biri olması nedeniyle tüm gözleri üzerine çekmektedir.

0