Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

PARTİLERİNİZİ FARKLI KILAN GENİŞ SEÇENEKTEKİ KALİTELİ PARTİ MUMLARI ALTERNATİFLERİMİZ

Hangi parti organizasyonu olursa olsun partilerde ilk akla gelen malzemeler arasında parti mumları yer almaktadır. Işıkların kapatılıp parti düzenleyen kişiye asıl sürprizin yapıldığı önemli anı oluşturan mum çeşitlerini internet üzerinde yer alan sitemizden kolayca temin edebilir ve farklı seçeneklerle partinizin güzelliğini arttırabilirsiniz. Geçmişte kullanılan klasik mumların özellikle pasta üzerine konumunda damlaması ve teması sıkıntısını geçmişte bırakan özel tasarımlı mumlar, oldukça kullanışlı ve sorunsuz imalat ile siz müşterilerimize online satış sitemizde sunulmaktadır.

Partilerde genellikle pasta üzerine dizayn edilen mumlarda çocuklar adına tasarlanmış rakamlı mumların dışında hayvan figürlü mum ve kalp şeklinde sıklıkla tercih edilen mumlar pastaları ve partiyi daha özenli ve güzel kılmaktadır. Süsleme esnasında büyük yardımcı rolünde olan parti mumları sitemizde birçok seçeneklerle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Parti mumları arayışından uzak internet üzerinden basit bir şekilde sitemizden temin edebileceğiniz mumlar geniş bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Gerekli olan malzemeleri sizlere kaliteli bir şekilde sağlayan sitemiz, farklı kategorilerle de partiniz için gerekli olan her türlü malzemeye ulaşımınızı sağlamaktadır.

Paket halinde sunulan parti mumları sizleri yarı yolda bırakmayarak yeteri miktarda bir süsleme imkânını sağlamaktadır. Çocukların ve gençlerin ruhunu yansıtan farklı dekordaki mumlar ve renkler partilere ve kişilere verilen değerin bir yansıması olarak gerekli olan parti unsurlarından biridir.

0