Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KINA GECELERİ MALZEMELERİNİ AVANTAJLI KILAN KINA SETLERİ

Kına gecesinde birden çok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemeleri ayrı parçalar halinde almak bütçe olarak yüksek maliyete neden olabileceği için günümüzde pratik şekilde istenilen malzemeleri kolayca bir ara bulmak mümkün kılınmıştır. Ayrı parçaları bir arada bulma kolaylığı dışında daha uygun bir maliyetle sonuçlanması nedeniyle yoğun şekilde tercih edilmektedir. Sitemizde yer alan kına setleri kategorisini inceleyebilir, size uygun olan seti anında alabilme kolaylığını elde edebilirsiniz. Kına setleri içerisindeki malzeme sayısı farkına göre fiyatlar üzerinde etki etmektedir. Sayı arttıkça buna paralel olarak maliyette artmaktadır. Sitemiz yer alan kına setleri seçeneklerini en uygun fiyat aralıklarıyla sizlere sunmaktadır. 

Kına setleri içerisinde genellikle kına sepeti, kına tepsisi, hazır kına paketleri, duvak, eldiven, halay mendili, kına yakılan ellere gül, el mumu, konfeti gibi malzemeler yer almaktadır. Aranılan malzemelerin çeşitliliğine göre içerisinde yer alan malzeme çeşitliliği de değişim göstermektedir. Bu nedenle yer alan konukların sayısı da bir noktada önem taşımaktadır. Çünkü kına setleri içerisinde yer alan hazır kına paketleri sayısı yer almaktadır.

Kına gecelerinde dağıtılan çerez geleneğine şıklık katan kese şeklindeki küçük torbalarda kına setleri içerisinde genellikle yer almaktadır. Bu nedenle kullanabileceğiniz gerekli parça yoğunluğunu tercih etmede dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle kullanılan el mumları gül şeklinde olup kişi sayısına göre alınması gerekmektedir. Kına geceniz oluşturmak istediğiniz renk kombinasyonu için özel üretimler yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen şirketimizle iletişime geçiniz 

0