Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KINA GECELERİNİN VAZGEÇİLMEZİ HAZIR KINA PAKETLERİ ÇEŞİTLERİNİ SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Gelenekler arasında yer alan kına geceleri illaki düğün öncesi yapılmaktadır. Hem bir eğlence hem de kızın baba evine olan vedası şeklinde anneye karşı söylenilen türkülerle yakılan kınaların yeri oldukla duygu yüklü anların yaşanmasına neden olmaktadır. Unutulmayan güçlü anılardan olan ve daima hatırlanılan kına gecelerin en önemli anlarını oluşturan kına yakma anı için gerekli olan en önemli malzeme kullanılan kına ve kına gecesi sonrası davete gelen konuklara gerçekleştirdiğiniz kına gecesinin hatırası olarak kına takdim edilmesidir. Hazır kına paketleri sitemizden çeşitlerini araştırarak beğendiğiniz kınayı anında tercih edebilirsiniz.

Geçmişte dağıtılan kına zorluğunu ve sadeliğini geride bıraktıran modern hazır kına paketleri zahmetten uzak ve özel tasarımlarla daha akılda kalıcı bir hediye olarak değerlendirilmektedir. Sitemizde yer alan gelin damat kutu kına, kaftan kına, lux kutu kına, gümüş kalpli kına paketleri dışında galalı kına paketleri, güllü kına paketleri, kırmızı kaftanlı lüx kına, asetat kutu kına gibi birçok seçeneği bir arada bulabilirsiniz.

Tercih seçenekleri geniş olan kınalarımız içerisinde tek renkler karışık renkler mevcut olup istenildiği takdirde karışık kına şekillerinin bulunduğu fileli kına karışık kınalarımız da takdim etmekteyiz. Hazır kına paketleri damat kına ve gelin kına paketleri şeklinde de farklılığını gösteren çeşitlerle de sitemizde geniş bir yelpazede yer almaktadır.

0