Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

Yurtdışı Kargo

*Yurtdışı siparişlerde kapıda ödeme hizmeti yoktur. Kapıda ödeme seçilen siparişler iptal edilecektir.

*Ödemelerinizi kredi kartınızla, western union veya money gram aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

*Kargo ücretleri avrupa ülkelerine ortalama 60-130 tl arası civarındadır. Siparişinizi oluşturduktan sonra kargo ücreti hesap edilip tarafınıza mail atılarak bilgilendirme sağlanmış olur.

*Ürünlerin ücreti + kargo ücreti ödemesi geldikten sonra ürünler 2-5 iş günü içinde kargolanır.

*Western union alıcı adı : Recep YILMAZ / İSTANBUL

(Western Unionla ödeme yaptıktan sonra MTCN numarasını, gönderici adını ve gönderilen tutarı tam olarak (Euro mu TL mi)   info@hasanoglusus.com  adresine mail atarak bilgi veriniz.)

 

 

           Ürünlerimizi istediğiniz ülkeden sipariş verebilirsiniz. Özellikle Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, İngiltere, İsviçre, isveç, Danimarka başta olmak üzere tüm avrupa ülkelerinin yanı sıra diğer ülkelerden siparişinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Gönderiler ptt kargo ile gönderilmekte olup gönderi ücretleri ise kg olarak hesaplanır. Örneğin oluşturulan siparişin kargo ücreti uçakla 100 TL iken karadan 70 TL civarında tutmaktadır. Genel olarak kargo ücretleri 70-130 TL civarlarındadır. Siparişin durumuna göre bu oran düşebilir ve cüzi bir miktar artabilir. Ödemenizi kredi kartı, western-union, money gram, veya Türkiye'de bulunan herhangi bir bankadan havale gönderebilirsiniz.

      Yurtdışında kapıda ödeme olmadığı için kargo ücreti ve ürün bedelinin havale işleminden sonra ürünleriniz en hızlı bir şekilde hazırlanıp kargoya verilir. Kargo takibini size gönderdiğimiz ptt kargo takip numarası aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Kargo süreleri uçakla ortalama 7 iş günü, kara yolu ise ortalama 15 iş günü içerisinde teslim olmaktadır. Uçakla daha hızlı geldiği için kargo ücreti kara yolu ile teslim şekline göre biraz daha farklıdır. Siparişlerinizi sitemiz üzerinden oluşturabileceğiniz gibi mail atarak veya yine sitemiz üzerindeki cep numarası aracılığıyla WhatsApp üzerinden de ürünleri talep edebilirsiniz. Problemsiz teslimat için ürün grubumuzdan sadece cam ürünlerin yurtışına gönderimi yoktur. Aklınıza takılan her türlü soruyu telefon açmaya gerek kalmadan WhatsApptan yazabilirsiniz. Yurtışına yaptığımız toptan malzeme satışların teslimatını yine ptt kargo veya anlaşmalı gümrük firmaları ile gerçekleştirmekteyiz. Bayi olmak isteyen müşterilerimiz bayi ol sayfasını kullanarak talepte bulunabilir veya firma telefonlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0