Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

GELİNLİKLERLE BÜTÜNLEŞEN FARKLI GELİN KEMERİ MODELLERİ

Gelin Kemerleri geçmişten günümüze gelen gelenek ve görenekler arasında yer alan önemli bir aksesuar olarak gelinlerin bel kısmına bağlanılmaktadır. Geçmişte bırakılacak olan gençlik dönemini en temiz duygularla bırakılması adına baba ya da erkek kardeş tarafından kızın beline bağlanılmaktadır. Farklı yörelerde farklı anlamları taşıdıkları örf ve adetlere göre değişkenlik kazanan anlamları bir simge şeklinde yer almaktadır. Sade şeklinde bir görünümle kırmızı rengi içeren bu kemerler günümüzde modern bir havada süs detayları eklenerek daha şık bir görünümle kullanılmaktadır.

Gelinliğin şıklığı ve şekline uyum sağlaması dikkate alınarak değerlendirilen bu gelin kemerleri modellerini sitemizden farklı modellerle tercih edebilir ve uygun nitelikteki şekilleri değerlendirebilirsiniz. İnci detaylarının vurgulandığı kına kemerleri ile kırmızı kelebek gelin kemeri dışında kelebek pullu gelin kemerleri de yer almaktadır. İnci detayına eklenerek çiçek görünümü verilen inci çiçek gelin kemerleri de sitemizde yer almaktadır. Çiçek olarak farklı bir tasarımla minik döşenmiş şekliyle adını alan minik çiçekli gelin kemeri en çok satılan kemer çeşitleri arasında bulunmaktadır.

Kemer görüntüsünün daha yoğun fark edilmesini isteyenler için çift taşlı gelin kemeri örnekleri de sitemizde yer almaktadır. İnci olarak süs detayının önemini artıran bir diğer kemer çeşitli ise kalp şeklinde yer alan incili gelin kemerleri olup farklı bir havayı yansıtmaya neden olmaktadır.

0