Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KINA GECENİZİ SÜSLEYEN KINA TAÇI ÇEŞİTLERİ

Gerçekleştirilen kına gecelerinde önemli bir detay arz eden aksesuar kısmında devreye giren kına taçları şıklığını sizlere sitemiz sağlayarak arayıp da bulamama sorunlarından sizleri uzaklaştırmaktadır. Her zevke ve seçeneğe uygun nitelikteki taçları sizlere kaliteli bir şekilde sunarak kıyafetleriniz ile bütünlük sağlamasına önem vermekteyiz. Süs konusunda kına gecenizde sizi diğerlerinden farklı kılan bu nemli ayrıntıyı geniş bir pencerede sizlere sunmaktayız.

Kıyafetinizin rengi ve şekline göre saç yapım şeklinize yön verecek olan taçlar güçlü bir beğeni elde etmenizi sağlayacak şıklıkta sizlere takdim edilmektedir. Mavi bir kıyafet bütünlüğüne uyum sağlayacak olan nikah şapkası vualet değerlendirmesini kınanızda da ele alarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yanınızda bulunduracağınız nedimlerinize de pembe şapkalı nedime tacı elde imkanını sitemiz sağlamaktadır. Kırmızı kıyafetinize şıklığı saçlarınızda elde etmeniz amacıyla Fransız şapka modeli dışında kınanızda giydiğiniz bindallı tercihinizi güçlü kılacak olan kırmızı taşlı bindallı alınlığı kına taçları kategorimizde sunmaktayız. Selin bindallı alınlığı, gizem bindallı alınlığı ve yeşil taşlı bindallı alınlığınıza da kolay bir ulaşımla tercih etmenizi sağlamaktayız.

Kırmızı tüllü kına tacı, yuvarlak beyaz kına tacı şıklılığını sizlere sunarken yeşil Hürrem tacını da elde etme imkanını sağlamaktayız. Açelya, berra turkuaz, deniz, hira bindallı alınlığı çeşitlerini geniş bir şekilde sitemizden elde edebilirsiniz. Kına taçları detayını sizlere güven içerisinde sunmaktayız. Kredi kartına taksit, kapıda ödeme gibi geniş ödeme fırsatlarını bizimle yakalayın.

0