Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

Garanti Koşulları

Garanti Koşulları

Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı aksi belirtilmediği sürece üretici firma garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir hasar tespit edildiği takdirde, tutanak tutarak geri iade ediniz. Eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim alınan ürünler, garanti kapsamı dışında kalacaktır. 

Hasanoğlu Süs sitesinde ürünler koli halinde satılmaktadır. Bunun amacı, kargo ve teslimat esnasında kırılma, dökülme, ezilme ve hasar alma gibi sorunları ortadan kaldırmak içindir. Aksi bir durum olduğu takdirde yukarıda yazılı olan şartlar geçerlidir.

"Hasanoğlu Süs" sitesi üzerinden satın aldığınız ürün hatalı, kırık ve kolisi ürünü deforme edecek kadar darbeli ise, teslimat tarihinden itibaren en geç 7(yedi) gün içerisinde, www.hasanoglusus.com sayfası üzerinden iletişim formuna, ayrıntılı bir şekilde anlatmanız yeterlidir. Bu bilgiler ile kargo şirketiyle iletişim kurularak geri iade alınarak size aynı ürünün yenisi tekrar gönderilecektir.

Kullanma talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği yapılan ürünler her türlü üretim hatasına karşı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde 2 yıl garantilidir:  Satıcının garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.

0