Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

KINA GECELERİNİZE GÖRKEMLİ BİR ŞIKLIĞI EŞSİZ KILARAK SAĞLAYAN ŞIK BİNDALLILAR

Geleneksel bir kıyafet olma özelliğini taşıyan bindallılar genellikle kına geceleri organizasyonlarında gelin için tercih edilen özel bir kıyafettir. Bayanlar tarafından tercih edilen bu kıyafetler üzerinde dal yaprak dışında çiçek dokularını yansıtan bir işleme ve farklı kesime sahiptir. özel kumaş ve tasarımla oluşturulan bindallıları renk ve farklı kesim tarzlarıyla sitemiz üzerinden ele alabilir ve değerlendirebilirsiniz. İçerisinde yer alması gereken aksarlarının da önemini bilerek tam bir takım halinde sizlere sunmaktayız.

Bindallıların bütünlüğü ve anlamını oluşturan topuklu terlikleri gene aynı kumaş ve dokuyla işlenmiş bir şekilde yer almaktadır. Fes ve fes üzerinden sağlanılan tül görünümünü tamamlayan kemerler tam anlamıyla kına gecesine özgü bir yapıyla bindallılar sizlerin seçeneklerine sunulmaktadır. Elbise şekli dışında pantolon kesimle etrafını saran tük kombini dışında kabarık bindallı ve sade bir görünümde yer alan yapıların yer aldığı sitemizden istenilen renk ve seçenekleri sunduğumuz kaliteyle anında güvenle seçebilirsiniz. Geleneksel olarak geçmişten günümüze önemini korumaya devam eden bu tasarımları elde ederek gecenizi daha görkemli ve farklı bir güzellikte kılabilirsiniz.

Boyunuza ve kilonuza göre değerlendireceğiniz seçeneklerinizi zengin kılarak istediğinize kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktayız. Farklı kesimlerin ve farklı işlemelerin yer aldığı motifleri sizlere sunan firmamız bindallılar konusunda kapsamlı bir görsellik elde ederek şıklığı yakalamanızda yardımcı olacaktır.

0