Dünyanın Her Yerine Ürün Gönderiyoruz
150TL ve üzeri yurtiçi siparişlerde kargo ücretsizdir.

Havale ile ödemelerde %10 iskonto kazanın!

Yurtdışına hızlı kargo!

Esnaflara özel toptan fiyat avantajı için lütfen bayi olunuz.
0
TELEFON DESTEĞİ

HER ZEVKE HİTAP EDEN ÇEYİZ NİŞAN SANDIKLARINI SİTEMİZ ARACILIĞIYLA ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Çeyiz Nişan Sandıkları nişanların ve sunulacak olan çeyizin ana unsuru olup hepsinin içerisinde barınmasını sağlayarak dış görselliğin şıklığıyla bütünlüğün elde edilmesini sağlamaktadır. geçmişin izlerini ve elde götürülen çeyiz anlayışını ortadan kaldırarak şık tasarımlarla modern bir geleceğe uyum sağlayan sandık çeşitlerini siz müşterilerimizin beğenisine sunarak geniş bir yelpazede tercih seçeneklerini yüksek tutan bir yapıyla hizmet sunmaktayız.

Çeyiz Nişan Sandıkları iki parça şeklinde olup büyük ve küçük şeklinde farklı kullanım amaçlarına cevap sağlayacak tasarımlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. kadife dokunuşlarının renk ve şekil farklılıklarını görebileceğiniz gibi taşlı demir yapılı farklı tasarımlarında yer aldığı çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. İçlerinin geniş olması avantajıyla bırakılan eşyaların düzen bütünlüğünde içeride yer almasını sağlamaktadır. gene aynı şekilde naif ve şeffaf zariflik anlayışı dikkate alınarak içyapıları da özel kumaşlarla döşenmiştir. Görsel olarak bireye verdiğiniz değeri bir anlamda yansıtan bu detayları sizler adına dikkate alarak en modern tasarımlarınızı zevklerinize sunmaktayız.

Kapitone şeklinde yer alan sandıklar dışında Fransız dantel güpürlerle süslenmiş sandıklar ve deri ile istiridye şekillerinin de yer aldığı birçok şekille sizlerin çeyiz hazırlığına katkıda bulunacak kaliteli bir hizmeti sağlamaktayız. Farklı renkleri ve tonlarını şekilleriyle bütün kılan farklılıkları sitemiz üzerinden güvenle tercih ettiğiniz Çeyiz Nişan Sandıkları seçeneğini anında değerlendirebilirsiniz.

0